Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Unreal Tournament 2003
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Unreal Tournament 2003
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Unreal Tournament 2003 [ !!! ]

Według mnie bardzo dobra część serii.
Przez wielu uważana za słaby początek 2004, ale to tylko opinie niektórych.
Jakie są wasze zdania na ten temat?
 
 
Japco
Nowicjusz


Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

całkiem fajny, dobra opawa graficzna no i ciekawe bronie oraz tryby gry :) moim zdaniem najlepsza czesc
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

To był fajny przedsmak tego ca miało być w UT 2004 i moim zdaniem wypadło świetnie bo po zagraniu w UT 2003 nie mogłem się doczekać UT 2004 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Wiem trochę to zakręcone ale chyba wiadomo o co chodzi :!: :!: :!:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Wiadomo, wiadomo...UT2k3 to przez wielu uznawana za najgorszą część. Widzę jednak, że każdy ma inne zdania. Ja zgadzam się z Wami. UT2003 to dobry początek UT2004 ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Dla mnie to była rewelka to jest tak jakby ktoś mnie głodził przez kilka dni a później pokazał mi wypasionego kebaba na frytkach i dał tylko go powąchać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: zagrałem w UT 03 i nabrałem apetytu na więcej :mrgreen:
Świetny początek serii jak ktoś myśli inaczej to się nie zna na klasyce bo przecież ta gra przeszła już do historii a przeze mnie jest uznana jako gra kultowa nigdy nie przestane w nią grać :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dobry wstęp do UT2k4? Niekoniecznie. Mimo swojego całego uproszczenia (brak pojazdów, trybu AS, mała liczba map) gra posiada swój klimat, nieznacznie, ale jednak trochę odmienny od tego z UT2004. Rozgrywka też się różni od następnej części - jest jakby... prościej i przyjemniej. Ciepło wspominam tą część serii, choć wątpliwe jest, żebym do niej wrócił (w końcu 2k4 to ideał ;-)).

Małe pytanko potwierdzające czy w ogóle graliście w UT2k3 (było też takie w UZ xD) - jak nazywają się ostatnie dwie mapy, na którym walczymy z Malcolmem i jego team'em? Pierwsza osoba niech odpowie na jedno, a druga na drugie pytanie :).
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ostatnia mapa to o ile się nie mylę nosi nazwę Serpentine.
To jeden wielki ''egipski'' labirynt.
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Ostatnia mapa to o ile się nie mylę nosi nazwę Serpentine.
To jeden wielki ''egipski'' labirynt.[/quote]

Brawo! Teraz niech ktoś inny poda przedostatnią xD
 
 
Fairo
Nowicjusz


Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Przedostatnia o ile pamiętam to bym Deck17 o ile pamiętam, nie zdziwie sie jak będzie źle xP
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No to się nie zdziwisz :-) Bo to nie był Deck...tylko Compressed :-P
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Bo to nie był Deck...tylko Compressed :-P[/quote]

Mnichu, wymiatasz xD. To co - może jeszcze jakieś pytania i spojlery odnośnie UT2k3?
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jak chcesz to możesz coś zadać :-)
 
 
Fairo
Nowicjusz


Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No to która mapa była pierwsza podczas gry w singla? xD

Tego ja nie wiem, ale przyszło mi na myśl takie pytanie, moze ktoś mnie oświęci? :P
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Training Day?? :-)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Training Day?? :-)[/quote]

Ta, to była pierwsza mapa. Trochę głupie pytanie - jakie są super bronie w UT2k3?
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

O ile dobrze rozumiem chodzi tutaj o redeemer'a i Ion Paintera.
Redeemer wystrzeliwuje nuklearny pocisk, lecz ktoś z dobrym okiem może go zestrzelić np. minigunem lub shockiem.
Ion Painter to ciekawsza broń. Niczym nie strzela, a jedynie zaznacza teren na którym ma się pojawić promień z satelity VAPOR.
Co dziwne te satelity dostrzegamy jedynie w ut2k3. W następnej części (2k4), satelita VAPOR, znajduje się wysoko nad mapą (jest niewidoczna). Można też dodać, że w 2k4 wysyłane są 3 promienie.
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No dobra, to teraz - czy w UT2k3 był jakiś pojazd?
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Tak ale występuje tylko w wersji demo, która jest ukryta gdzieś w plikach z grą :-)
Ten pojazd występuje również w ut2k4. Misja Assault-Convoy, widać tam jak jedzie przez pustynię ;-)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Tak ale występuje tylko w wersji demo, która jest ukryta gdzieś w plikach z grą :-)
Ten pojazd występuje również w ut2k4. Misja Assault-Convoy, widać tam jak jedzie przez pustynię ;-)[/quote]

Kuźwa, dobry jesteś xD. A co do pojazdu to da się go "wywołać" bodajże Car Launch'erem. Dosyć fajna rzecz, ale na dłuższa metę nieprzydatna :)

Może teraz Ty coś walniesz? xP
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie mam zbyt dużo czasu ale jakoś muszę podtrzymywać przy życiu mój projekt :-)
Co powiedział Brock do Lauren ( i na odwrót) w początkowej sekwencji filmowej?
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Nie mam zbyt dużo czasu ale jakoś muszę podtrzymywać przy życiu mój projekt :-)
Co powiedział Brock do Lauren ( i na odwrót) w początkowej sekwencji filmowej?[/quote]

Napiszę mniej więcej po Polsku, bo nie chce mi się oglądać wejściówki UT2k3 (która zresztą i tak jest w UT2k4 :)):
Brock: No i jak wyglądam?
Lauren: Nie tak dobrze jak ja, kochanie :P
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No wiem, że jest dlatego właśnie to zadałem, aby się zabardzo nie grzebać :-) A odpowiedź jest jak najbardziej poprawna ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

O co w ogóle chodzi w tym temacie jakieś dziwne te pytanie czy tu chodzi o te filmiki co są zawsze na początku każdej gry bo jak tak to nie będę w temacie bo nigdy ich nie oglądam szkoda mi na to czasu :-P :-P :-P
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]O co w ogóle chodzi w tym temacie jakieś dziwne te pytanie czy tu chodzi o te filmiki co są zawsze na początku każdej gry bo jak tak to nie będę w temacie bo nigdy ich nie oglądam szkoda mi na to czasu :-P :-P :-P[/quote]

Nie, chodzi o ten na początku "kariery". Jak chcesz go sobie obejrzeć to włącz UT2k4, zakładka Community, filmiki i tam masz "UT2003 intro" :) A pytania muszą być trudne, bo przecież chodzi tutaj o szczegóły związane z tą grą.

Pytanie kolejne - jakich broni, które były w UT'99 nie ma w UT2k3?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Jeśli dobrze pamiętam to jest tylko 1 broń "Ripper" Wyrzuca latające dyski raniąc przeciwnika. Można też przy pomocy dysków ściąć przeciwnikowi głowę. Drugi tryb podobny ale po zderzeniu z celem następuje wybuch. :-) :-) :-)

Ale mogę się mylić :-P :-P
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron