Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Odtwarzacz muzyki
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Odtwarzacz muzyki
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Odtwarzacz muzyki [ !!! ]

Jak zapewne większość z Was zauważyła, na forum pojawił się odtwarzacz muzyki.
Dałem tam kilka niepowtarzalnych hitów z kilku części :-)
Jeżeli znudzi się Wam dany utwór na odtwarzaczu macie strzałki...klikacie i macie inną :-)
To tak dla formalności :-P
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Jest fajny ale...
Po daniu pauzy i zrobieniu czegokolwiek odtwarzacz nam się ładuje i znów puszcza muzykę. Dla kogoś kto nie chce słuchać - drażniące.

@Song
A gdzie mój KR-Morpheus? No i energiczne 2k3 main menu theme? :D
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hmm...rozwiązanie jest takie, aby wyłączyć głos ;-)
A co do nowych utworów to napewno niedługo coś zmodyfikuję.
Mam juz Twoją propozycję na nowe utwory, może ktoś jeszcze coś doda.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Jak dla mnie jest wporzo w grze nie słucham muzy(jest zbędna i psuje efekty dźwiękowe) więc posłucham sobie przy okazji tutaj :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Wczoraj padłem. Główny motyw z UT 99 i 2k4 (znajdujące się w odtwarzaczu) są wyborne. Jednak ta sama melodia, zremiksowna na potrzeby UT3 - Miażdzenie wora. Mniszek co o tym sądzisz? ->
[code:1]http://sh33per.wrzuta.pl/audio/amDSPXRh9X/[/code:1]
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jak by to powiedział Paweł Jumper : '' O kur** rzeczywiście!! '' :lol:

Ta muzyka to klasyk...widać twórcy w każdej części troszkę ją tuningują :-P
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Jak by to powiedział Paweł Jumper : '' O kur** rzeczywiście!! '' :lol:

Ta muzyka to klasyk...widać twórcy w każdej części troszkę ją tuningują :-P[/quote]

O tak... Swoją drogą najbardziej mi się podoba to "pierwsze". A ta trzecia "wesja" to i tak miażdżenie wora :D
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No to klasyka sama w sobie ja sobie nawet ten motyw ustawiłem na telefonie jak dostaje wiadomość SMS trochę długo gra ale jak gra coś wspaniałego :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Ile trwa? I masz linka :-D ?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

około 29 sekund podaj e-mail to ci wyśle bo nie pamiętam skąd to pobrałem :evil: :evil:
 
 
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Przydała by się opcja w ustawieniach profilu odtwarzaj muzyke lub nie :mrgreen:
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Odtwarzacz pochodzi z zewnętrznych zasobów, więc nie da rady. Aha - Mnichu, najlepiej wyłącz autoodtwarzanie, bo mi lekko przeglądarka się ścina.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Radio na forum to fajny pomysł :) Jestem na takim forum gdzie są panowie, którzy puszczają muzyke w takim radiu ;) Osobiście nie włączam nawet głośników, bo jakoś nie słucham muzyki :P
 
 
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ale może da się ustawić żeby nie odtwarzał automatycznie
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Na pewno się da. Mnichu - wiesz co robić ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No to dobry pomysł żeby można było to wyłączyć nie to żeby mi się coś nie podobało ale często słucham innej muzyki i wszystko się miesza powinna być opcja wyłącz i włącz muzykę czy coś w tym stylu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jeżeli bym coś takiego zrobił...to gdy ktoś włączy forum, muzyka by się nie załączyła.
A czasem ktoś nawet nie zauważy odtwarzacza i nie przesłucha utworu.
Moim zdaniem jeżeli nie chcecie słuchać to wyciszajcie swoje odbiorniki...forum musi mieć muzykę.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

To zrób takie coś że muza będzie się ładować automatycznie ale gdzieś będzie możliwość wyłączania i włączania muzyczki na forum ;-) ;-) muzyka jest fajna i miło jej się słucha ale często słucha się innego odtwarzacza włącza się stronę i wychodzą "krzaki" :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

A nie ma wyjścia coś jak puszczanie przez winamp? To mogłoby jakoś ułatwić sprawę. Ja tak bardzo na forum sie nie znam ;P i nie wiem czy tak się da xD
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja też nie wiem czy można...ten odtwarzacz, który jest na forum posiada swój kod.
Bez kodu nie można czegoś takiego wstawić.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Sael chodzi o to że obecnie jest tak że muzyka ładuję się automatycznie i nie ma możliwości żeby ją wyłączyć np: jakbyś chciał sobie posłuchać muzy z WinAmpa, powinna być opcja żeby włączać i wyłączać muzykę kiedy tylko się chce. Widziałem już kilka stronek gdzie ładuje się automatycznie muzyka ale jest na widoku coś w rodzaju "pstryczka" wyłączającego i przydało by się coś takiego na tej stronie muzyka umila życie ale trzeba sobie ją urozmaicać :-D :-D :-D :-D
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Przecież można wyłączyć muzykę poprzez przycisk po lewej stronie odtwarzacza.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Właśnie to mówiłem na samym początku...jednak nie wszyscy to widzą...
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Proszę Cię tylko o dodanie jeszcze do odtwarzacza:
[url]http://www.youtube.com/watch?v=dcidkpJwBPg&fmt=18[/url]
Mogę Ci potem podesłać ;)

[b]//edit[/b]:
Ewentualnie podmienić za tą pierwszą nutę czyli...
UT Theme - Unreal Championship 2: The Liandri Conflict Soundtrack - bo to podobne jest ^.^
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Thx za wrzutę tutaj pobiorę sobie z YouTube kawałek jest naprawdę świetny Mnichu mógłby go wrzucić w odtwarzacz na stronie bo przyjemnie się tego słucha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron