Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Klany UT2004
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Klany UT2004
Author Message
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Klany UT2004 [ !!! ]

Poniżej przedstawiam wam aktualnie istniejące klany UT 2004

[URL=http://members.lycos.co.uk/davepage/][T]etra[H]ydro[C]annabinol[/URL]
Chyba jeden z najstarszych klanów i najlepszych klanów w Polsce, niestety aktywność klanu ciągle maleje.

[URL=http://www.loco.clan.glt.pl/]LoCo[/URL]
Również stary klan, który po małej przebudowie składu wrócił do aktywnej gry. A jeszcze pół roku temu wydawało się że rozpadnie się.

[URL=http://www.rippers.cal.pl/index.php]THE RIPPERS CLAN [/URL]
Trudno mi powiedzieć ile ten klan istnieje, ale ma się dobrze i posiada najlepszą stronę w stawce.

[URL=http://www.clandie.clans.pl/]Digital Egregius[/URL]
Klan którego jestem dumnym członkiem :-) Istniejemy od marca 2007, a ja jestem członkiem od czerwca 2007. Nazwa klanu to połączenie angielskiego z łaciną "Digital Egregius" (cyfrowa przestrzeń). Gramy dużo w [URL=http://clanbase.ggl.com]Clan Base[/URL] z marnym wynikiem :-P, ale mamy się dobrze ;-) .
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No ja spotkałem się tylko z Twoim klanem(bardzo sympatyczni gracze) no i raz widzialem jednego Rippersa :-)
Możesz jeszcze przedstawić aktualne statystyki rankingowe klanów ;-)
 
 
miro3
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

1. thc
2. LoCo
3. D]i[E i Rippers
 
 
netspeed
Nowicjusz


Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

[quote="miro3"]

[URL=http://www.rippers.cal.pl/index.php]THE RIPPERS CLAN [/URL]
Trudno mi powiedzieć ile ten klan istnieje, ale ma się dobrze i posiada najlepszą stronę w stawce.
[/quote]
3 lata jak w morde strzelił :D
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Należysz do Rippersów?
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mo jak na razie nie należę do klanu ale może ktoś mnie przyjmie kiedyś tam jestem w miarę przeciętnym zawodnikiem ciągle się uczącym ale czy w taką grę można stać się doskonałym chyba raczej nie moim zdaniem człowiek jest nieobliczalny i nigdy nie możemy być pewni co w danej chwili zrobi.....pozdro dla wszystkich klanów w Polsce :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Można stać się idealnym graczem. Takimi ludźmi są gracze z klanu [shadow=blue]D]i[E[/shadow] ... jednym z nich jest Miro3, który jest również userem tego forum. To on nauczył mnie podstawowych ruchów i dokładnego strzelania w grze.
 
 
Sponge Bob
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

@ mnich: on cie nauczyl dokladnego strzelania w grze? jak on to zrobil? myslalem do tej pory, ze strzelanie tylko sie idzie nauczyc przez granie, granie i granie.

na poczatku mialem na aserver_003 instagib ctf zawsze 50%. mialem 2000kbit internet i myszka wireless od microsoft z 400 dpi. teraz mam internet 16000kbit i myszka razer diamondback z 1800 dpi. moja efektywnosc sie podniosla na 60-70%. moglaby byc jeszcze wieksza, ale przynajmniej 80-90% serwerow nie pracuja idealnie, zawsze jest chociaz minimalny lag.

pozdrawiam
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No może nie w dosłownym znaczeniu nauczył strzelać, lecz dawał mi cenne wskazówki ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

mnich musisz przekazać tą wiedzę dalej :mrgreen: pozdro :evil:
 
 
Sponge Bob
Nowicjusz


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

mnich moze nam przekazesz(sry, nie potrafie perfekt po polsku pisac ale staram sie) skazowki ktorych ciebie nauczyli :)
 
 
Bardock
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Mnie również grać nauczyła pewna osoba, to był mój sensei i teraz na jego cześć mam tego samego charactera, którym on grał, a mój trener miał nick Gidzzzz
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

A moim mistrzem był Miro...nauczył mnie podstawowych ruchów, dzięki którym dziś jestem lepszym graczem.
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ale offtop się zrobił xD to ja na temat ;-). Myślę że można dopisać tu jeszcze jeden klan i jest nim [PLTs] ;-)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="19][Lanc"]Ale offtop się zrobił xD to ja na temat ;-). Myślę że można dopisać tu jeszcze jeden klan i jest nim [PLTs] ;-)[/quote]

Ta... I ciekawe co o nim napiszesz xD.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Właśnie co z tą klanową historią na stronie klanu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Najpierw ktoś ją musi napisać :->
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No Lanc był założycielem klanu i już pytałem go o to, powiedział że się tym zajmie :-P :-P :-P
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Spokojnie ja się wszystkim zajmę xD obiecałem to się i wywiąże ;-)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="19][Lanc"]Spokojnie ja się wszystkim zajmę xD obiecałem to się i wywiąże ;-)[/quote]

Jak coś to mogę Ci pomóc - Ty myślisz, ja piszę xD.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Jak coś to mogę poprawić błędy :-P :-P :-P
 
 
Fairo
Nowicjusz


Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja moge napisać historię klanu, jestem z zewnątrz będę obiektywny...
jednak ile w tym obiektywizmu jak większości rzeczy bym sie od was dowiedział xD
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron