Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Wasz ulubiony sport
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Wasz ulubiony sport
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Wasz ulubiony sport [ !!! ]

Tutaj piszcie o swoich ulubionych dyscyplinach sportowych.

Ja zaczne :-) Moim ulubionym sportem jest koszykówka i różnorakie długodystansowe biegi :mrgreen:
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Bieg, ćwiczenia rekreacyjne, kosz.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

ja najbardziej lubię jeździć na rowerze potrafię dziennie zrobić ponad 200 a czasami nawet ponad 300 kilometrów jeżdżę bez większego celu nie wytyczam sobie wcześniej trasy po prostu wsiadam na rowek i jadę tam gdzie mnie koła zaniosą(ale ze mnie poeta), a poza rowerkiem lubię siatkówkę, kosz, piłkę nożna ostatnio domowa siłownia :-D :-D no i trening palców i umysłu UT2004 :evil: :mrgreen: :evil: :mrgreen: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Hm... kocham siatkówkę! ;d, ostatnio zaczełam tez grać z piłkę nożna o_O. Biegi też lubie, akrobatyka, piłka ręczna [można się wyrzyyć xdd], oczywiście rowerek i rolki ;d .`
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja nie cierpie piłki ręcznej...to bezsensowna gra :-> :-P
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

No, bo w ręczną, trzeba mieć mocne uderzenie ;p xd.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie chodzi o uderzenia lecz o szybkie bieganie, precyzyjne podania a jak jesteś bramkarzem to dodatkowe ćwiczenia...ogólnie nie znosze tego sportu :lol:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Dobra, ok xd.

Niech się ktoś inny wypowie xdd ;p .`
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Moim ulubionym sportem jest koszykówka i różnorakie [b]długodystansowe biegi[/b][/quote]

[quote="Mnich"]Nie chodzi o uderzenia lecz o [b]szybkie bieganie[/b][/quote]

Coś tutaj jest chyba nie tak... :lol: Entuzjaści szybkiego biegu lubią przecież piłkę siatkową i nożną. Ale ogółem sport ten jest nudny.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

W tym szybkim bieganiu miałem na myśli że niedość że trzeba się SZYBKO i PRECYZYJNIE przemieszczać to jeszcze te podania muszą być dograne i SZYBKIE BIAGANIE jest potrzebne.
Nie nawidze piłki ręcznej :evil: :lol: I uważam nawet że to nie jest sport ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

A ja lubię piłkę ręczną może to dlatego że jestem fanem Vive Kielce :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Dobra, wracać do tematu!
Jak chcecie sobie podyskutować na temat "Piłki ręcznej", to radzę założyć temat ;]..`
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No to jest temat o sporcie a że troszkę z tego tematu żeśmy zboczyli to nie nasza wina ale nadal jest rozmowa o sporcie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Haha xd, rozumiem ; )). ale dajcie też się innym wypowiedzieć..
Nie dziw mi się, jestem moderatorką i chce się spisac jak najlepiej xd.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jak narazie spisujesz się wyśmienicie ;-) Najgorsze jest to, że większość userów nie zagląda tutaj.
Mamy tylko kilku dzielających się ;-) Ale może wkrótce to się zmieni.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja kocham piłke nożną, ręczną. Do kosza mam jakiś uraz xDD Lubie sie powoozić na moich 2 kółkach, trzymając w dłoniach dwie, miękkie rureczki, siedząc na skórzanym, ee czymś i ciskając kolejno raz prawy pedał, raz lewy pedał, prawy pedał, lewy pedał... Na lowerze :)
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie ma to jak piłka nożna xD. Bardzo przyjemny sport kontaktowy :mrgreen:. Interesuje mnie też bardzo parkour(chociaż nigdy tego nie trenowałem :mrgreen:). Ogólnie lubię akrobatykę, trochę ryzykowna ale jakie emocje...
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Tzw. adrenalina xd.

Teeeż mam z lekka uraz do koszykówki xd. Może dlatego, że brakuje mi 1cm, żeby być w drużynie? <lol2>.

Szczerze mówiąc, to każdy chłopak lubi piłkę nożną, to oczywiste xd.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ojj, żebyś wiedziała, że jednak nie ;P Ja znam takiego, który jest tzw. zamuł xD Siedzi na kompie i nigdy go nie widziałem na żadnym boisku ;P
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Dobra, są wyjątki xd. Które są żadko xd.

A co myślicie o tenisie? *patrzy na wszystkich* xd. [Żeby OT nie było xd, dla Mnicha z dedykacją xd]
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hmm bardzo ciekawe, że dostałem dedykację :-P Tenis...osobiście nie grałem ale oglądając w TV widać, że to wcale nie taki łatwy sport. Częste kontuzje i inne dolegliwości mogą pojawić się przy grze. Ale popatrzec jest fajnie jak ludzie biegają za piłeczką :-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Ogólnie szłu nie ma z tenisem ale sport wymaga wysiłku grałem raz z kiepskim skutkiem i dałem sobie spokój z tym sportem ale wszystkiego trzeba spróbować :-D :-D :-D

Mnichu powinieneś napisać tak: "ludzie biegają za piłeczką z paleteczką" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
xerxes
Przeciętniak


Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Każdy sport jest dobry i zdrowy o ile nie uparwia się go zawodowo (potwierdzone naukowo)

Osobiście wolę sztuki walki. Obecnia mam ćwiczę (mam przerwę). :( Czasami pomacham sztangą :|
Jednak w tym roku mam zamiar ruszyć wreszcie ( ! ) ;-P
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Czyli wolisz ćwiczenia ma powiększanie mięśni? :-) Ja zawsze chciałem wybrać się na jakieś karate, czy inne sztuki walki.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnichu karate to jest lipa wiem bo chodziłem nic tam się nie robi ja bym ci bardziej polecił boks to się przyda w każdej sytuacji :mrgreen: :mrgreen: a karate i inne sztuki walki to jest strata czasu, xerxes ja też macham sztangą ale dopiero zaczynam więc nie chce się na początku przećwiczyć jak na razie największy ciężar na klatę to jakieś 60 kg :-P dla jednych dużo dla innych mało a dla mnie wystarczy na początek :-D :-D
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron