Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Skill
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Skill
Author Message
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:    Skill [ !!! ]

Co sądzicie o skillach w grze przeciwko botom? Na jakich poziomach gracie? Owszem mnóstwo osób mówi, że gra multi to o wiele inna rzecz niż gra przeciw komputerowym przeciwnikom. Chcę jednak poznać zdanie "zaawansowanych" graczy. Mowa o Was drodzy użytkownicy. Tak w woli zaspokojenia ciekawości. Ja pogrywam sobie na "skilled" (4) oraz "adept" (5). Nie lubię przegrywać dlatego może nie gram na wyższych :P
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja uwielbiam ćwiczyć z botami :-) Szczególnie na wyższych skillach.
Aktualnie walcze z weteranami(4), oraz zawodowcami(5).
Masz wersję angielską? :-)
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

[quote]Masz wersję angielską? :-)[/quote]
Tak jest genialna... Zwłaszcza przy "nagrodach" [czyt. double kill, multi kill, mmmmmonster kill!]
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja mam wersję z polskimi napisami ale również przy ''nagrodach'', mam angielskie gadanie :-)
HOOLLYY SHIT, SHIT, SHIT :lol:
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

O tak ostatnio łapnąłem swojego pierwszego [quote]HOOLLYY SHIT, SHIT, SHIT :lol:[/quote] ale nie zdążyłem zrobić ssa (tak na wszelki wypadek ;D)
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jeszcze wszystko przed Tobą :-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Fajny temat powiem szczerze że myślałem o dodaniu czegoś w tym rodzaju ale nie mogłem się zebrać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

1. Nowicjusz
2. Przeciętniak
3. Doświadczony
4. Weteran
5. Zawodowiec
6. Mistrz
7. Nadczłowiek
8. Bóg

Wyżej podałem wszystkie możliwe poziomy (Skille) w grze ja obecnie męczę 5 poziom Zawodowiec i idzie mi całkiem nieźle ale jeszcze nie zamierzam przechodzić do wyższego poziomu jeszcze trochę potrenuje :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Ciekawe... Liczyłem, że znajdzie się ktoś grający na 8 (sic!) poziomie... Jednak jak narazie nikt się nie "przyznał" :D
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jeszcze się taki nie urodził, co pokonałby Boga :-P
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Ale nadludzie są :lol: Btw, jutro puszczę sobie "Boga", 1 vs 1 na mojej ulubionej mapce :-P
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie chwaląc się zbytnio - na nieznanych mi mapach (ściąganych losowo z sieci) Zawodowiec/Mistrz, na znanych i lubianych nawet Nadczłowiek. Ale mam dwa zastrzeżenia:
1. Poziom botów w kampani jest wyższy niż w szybkiej potyczce - kampanię na razie kończę na Mistrzu xD
2. Inne części UT - w UT'99 w potyczce spokojnie można dawać sobie radę na najwyższym, za to kampania jest już trudniejsza (Overlord... :D), UT2k3 i kampania i potyczka są proste - zaliczona cała gra na Godlike :) A w UT3 nie grałem.

Jednak trzeba pamiętać, że to tylko boty - na nie są skuteczne sposoby (taktyka cofania się i jednoczesnego ostrzału), dlatego też można być dobrym w singlu, ale w multi już dostawać po dupie :)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No chyba każdy z nas z ciekawości odpalał najwyższy poziom ale mało kto się do tego przyzna bo bez treningu dostaje się po d...e ja zresztą dostałem więc nie chcę jak na razie sobie zniesmaczyć gry i przechodzę na wyższy poziom po dłuższym treningu na poprzednim :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Sick_ImagI ma rację...sposoby są ale pamiętajcie, że nie zawsze sie sprawdzają gdyż boty na wyższym poziomie inteligencji potrafią robić akrobatyczne sztuczki i nawet gracz nie zdąży wcisnąć strzału...a już padnie martwy.

Jak narazie ja trenuje z zawodowcem a czasem mistrzem. Boga to raczej nie odpale...chyba, że dla zaspokojenia ciekawości.
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Tak to ta chwila... Dominator (Ja) vs. Komek (mój drugi ulubiony bocik :-D)
Mapa: KR-Morpheus3 (Wiadomo)
Timelimit: 5
Fraglimit: 20
Wynik 6:7 (Lost)
Mutators: None

Przegrałem, mimo że to tylko było 1 on 1. Trzeba ponownie się zmierzyć :-D

[b]//edit:[/b]
Ja vs. Komek vs. Smith :-D Te same asady co wyżej.
[img]http://i39.tinypic.com/24bnedu.jpg[/img]
Ps: nie używam czitów
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No i teraz ja zmierzyłem się z Bogiem. Przedstawiam sytuację:

Fuego(ja) vs Xan Kriegor(poziom : Bóg)
Czas: ponad 20 minut
Ilość punktów : do 20.
Mapa : Morpheus3

[img]http://img6.imageshack.us/img6/7647/xangu8.jpg[/img]

Miałem kilka plusów i minusów.
Plusem była niska grawitacja oraz spory teren do działania.
Używałem zazwyczaj miniguna oraz shock rifla.
Dlaczego shocka? Opracowałem fajną technikę...gdy Xan wychodził na powierzchnię ja starałem się go zepchnąć z mapy właśnie shockiem :mrgreen:
Minigun również pomagał, gdyż ciągłe zadawnia obrażeń doprowadza do śmierci a nie ma nic skuteczniejszego od miniguna jeżeli chodzi o ciągły ostrzał.

Minusem był oczywiście poziom inteligencji...gdy Xan dorwał snajperkę to nie miałem gdzie się ukryć...każdy jego strzał był celny a spora przestrzeń nie zapewniała kryjówki.
Xan był na tyle mądry, że próbował zabić mnie moim własnym sposobem.
Kiedy miał shocka w łapie, myślałem że będzie chciał mnie zepchnąć...lecz za każdym razem 2 strzały wystarczały by mnie zabić.
Tak więc przegrałem kilkoma punktami...czasu było po uszy więc Xan wygrał honorowo.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnich niezły wynik jak spróbuje zagrać w weekend z Xanem i napisze jak mi poszło oki :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Widzę, że zmotywowałem Was do "Godlike'a" :mrgreen: :mrgreen:
Ja dziś zagram:
Dominator (Ja) vs. ClanLord vs. Gorge vs. Brock
Czas: 20
Frags: 50
Mutators: None
Mapa: DM-Morpheus3, DM-Phobos2

Oczywiście Deathmatch
Ale dostanę :lol: :lol:

Fakt dostałem...

[img]http://www.iv.pl/images/q8qto633o1zwhy3hbro2.jpg[/img]
 
 
nvsn
Zbanowany


Organizacja: New Earth Government
Posted:     [ !!! ]

[URL=http://imageshack.us][img]http://img87.imageshack.us/img87/7353/scrnnn8.png[/img][/URL]
[URL=http://g.imageshack.us/img87/scrnnn8.png/1/][img]http://img87.imageshack.us/img87/scrnnn8.png/1/w640.png[/img][/URL]
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Calisto nie było tak tragicznie gorzej jakbyś wcale nic nie ugrał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a tu widzę 30 fragów no i najmniej razy zginąłeś full szacun :evil: :evil: :evil:
 
 
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]Calisto nie było tak tragicznie gorzej jakbyś wcale nic nie ugrał :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a tu widzę 30 fragów no i najmniej razy zginąłeś full szacun :evil: :evil: :evil:[/quote]
Wszystko dzięki kochanemu Sniper Rifle :D Czas na mapę Phobos2...

[b]//edit:[/b]
Lepiej nie... :D Przez 10 minut zabiłem dwa razy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja to nazywam brakiem weny twórczej :lol:
 
 
Milo
Nowicjusz



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Tak naprawdę, jeżeli chcecie podnieść skilla postarajcie się grać jak najwięcej z dobrymi graczami. Nie mówię, że od razu najlepszymi, ale z takimi, co nauczą Was pewnych zachowań.
Nagrajcie sobie demka z takich meczy (komenda "demorec nazwa" np. "demorec godlike" po naciśnięciu tyldy ~). Później je odpalcie i zobaczcie co robił przeciwnik.

Jeżeli chodzi o poziom "Godlike", to każdy z forum.unreal.pl powinien wygrać na nim do 0 :). Więc tylko ćwiczyć, ćwiczyć.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

My nie jesteśmy perfekcjonistami z Unreal.pl...my poprostu dobrze się bawimy ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No fakt nie jesteśmy ale po każdym meczu wzbogacamy się o doświadczenie i może kiedyś dorównamy najlepszym ale najważniejsza w tym wszystkim powinna być dobra zabawa bez zbędnych emocji nawet jak się przegrywa :evil: :evil: :evil:
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Czasami dla wzmocnienia aima warto zagrać 1v1 z botem na godlike'u. Trochę pomaga :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron