UNREAL TOURNAMENT
FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy
Rejestracja | Zaloguj
 Ogłoszenie 
Forum w całości poświęcone serii gier Unreal i Unreal Tournament (UT, UT3, 2003, 2004, 2007). Unreal: Return to Na Pali, Unreal: II The Awakening, Unreal Championship, Unreal Championship 2. Znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz: pomoc, nowe mapy, modyfikacje do gry, porady, wskazówki i wiele więcej!

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
BINDY
Autor Wiadomość
Milo 
Nowicjusz



Organizacja: Terran Colonial Authority
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-02-21, 12:34   BINDY

Tak się składa, że bindy w tej grze to po prostu podstawa.
Każda broń musi być podpisana pod osobnym klawiszem, łatwym do "osiągnięcia" przez palce.
Dzięki temu, po opanowaniu tejże techniki nie będziecie się nawet zastanawiali, gdzie nacisnąć, tylko po prostu zmienicie broń w zależności od sytuacji.

Poniżej przedstawiam PRZYKŁADOWY schemat rozmieszczenia bindów.
Oczywiście każdy może dowolnie sobie to ustawić.



Jak widać aż 5 broni ustawiłem sobie na myszce, gdyż jest mi po prostu łatwiej.
Żeby trochę objaśnić:
Bio rifle -> rolka do góry / Rockret launcher -> rolka w dół / Flak cannon -> środkowy
Lighting gun, Shield Gun -> boczne
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Mnich 
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 454
Skąd: Naboo
Wysłany: 2009-02-21, 12:47   

No no ciekawe :-) Ja muszę się przyznać że nie klikam w 2 czy 8...tylko przewijam rolką na myszce :-P Chyba tego spróbuje
_________________
muore il bandito, la mafia vive!








 
 
     
Poziom: 19 HP   0%   0/798
   MP   100%   381/381
   EXP   75%   37/49
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-21, 13:51   

Kurcze nie mam tak rozbudowanej myszy ale ja się nauczyłem już grać na numerycznej klawiaturze i tam mam ustawione kilka broni i tak mi się gra naprawdę dobrze ale czemu nie mam spróbować czegoś nowego :-D :-D :-D :-D
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
19][Lanc 
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Wiek: 31
Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 175
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-02-22, 23:21   

Skoro taki temat to dorzucę coś od siebie ;-) . W grze szczególnie w trybie TDM bardzo pomagają Bindy ! Chodzi tu o szybkie porozumiewanie się z członkami drużyny. Jeśli jeden gracz w teamie kontroluje czas i wie kiedy pojawia się DD i Shieldy powinien informować innych. Aby Pobindować należy w pliku user.ini wpisać np.:
3= teamsay !<DD ZA CHWILE>!
4= teamsay !<DD ZABRANE>!
Podczas gry wystarczy wcisnąć np. klawisz 3 i wiadomość zostanie przekazana członkom drużyny. Bardzo pomaga tym którzy nie wiedzą po jakim czasie co się pojawia xD
 
 
     
Poziom: 12 HP   0%   0/319
   MP   100%   152/152
   EXP   29%   8/27
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-02-23, 10:29   

19][Lanc napisał/a:
Skoro taki temat to dorzucę coś od siebie ;-) . W grze szczególnie w trybie TDM bardzo pomagają Bindy ! Chodzi tu o szybkie porozumiewanie się z członkami drużyny. Jeśli jeden gracz w teamie kontroluje czas i wie kiedy pojawia się DD i Shieldy powinien informować innych. Aby Pobindować należy w pliku user.ini wpisać np.:
3= teamsay !<DD ZA CHWILE>!
4= teamsay !<DD ZABRANE>!
Podczas gry wystarczy wcisnąć np. klawisz 3 i wiadomość zostanie przekazana członkom drużyny. Bardzo pomaga tym którzy nie wiedzą po jakim czasie co się pojawia xD


Jakbyś miał mikro to nie byłoby takiego problemu :P Porozumiewanie się między członkami teamu to podstawa, bez tego nie ma taktyki (branie z dwóch stron, timing itp. xD). Klanowicze - nad tym trzeba popracować! xP
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
MefistofeleS 
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 370
Skąd: kielce
Wysłany: 2009-02-23, 11:52   

:mrgreen: :mrgreen: mam lepszy pomysł :-D nie lepiej pobrać skypa i zrobić konferencje klanu już tak grałem robiłem konferencje: ja i 3 osoby i wszystko śmigało nie było żadnych lagów ale przy większej liczbie graczy to już to nie zda egzaminu :-P

Bawiłem się trochę plikiem user.ini ale w sumie nie miałem potrzeby żeby coś wielkiego tam zmieniać ale chyba będę musiał poustawiać jakby przyszło kiedyś wspólnie grać z innym klanem :mrgreen: :mrgreen:
_________________

 
 
     
Poziom: 17 HP   0%   0/630
   MP   100%   301/301
   EXP   95%   39/41
Milo 
Nowicjusz



Organizacja: Terran Colonial Authority
Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 10
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2009-02-23, 12:34   

Jest program team speak, który zarówno u nas w klanie jak i u innych sprawdza się znakomicie.
_________________
 
 
     
Poziom: 2 HP   0%   0/30
   MP   100%   14/14
   EXP   0%   0/8
Sick_ImagI 
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Wiek: 32
Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 147
Skąd: Przeradz Mały
Wysłany: 2009-03-08, 00:42   

Milo napisał/a:
Jest program team speak, który zarówno u nas w klanie jak i u innych sprawdza się znakomicie.


A u nas tego nie ma...
_________________





 
 
     
Poziom: 11 HP   0%   0/272
   MP   100%   130/130
   EXP   20%   5/25
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template created by Gozda :: Template theme based on warezfactory.info


Aktualny PageRank strony unreal-tournament.cba.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO
Stalowka - katalog stron SEO
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron
rowery giant | Notensatz | Montaż anten tv - Lublin | wózki dziecięce | Biowęgiel biomasa biopaliwa | muzyka bez oplat zaiks, stoart, zpav | komputerowe przepisywanie i edycja nut | gont | tkaniny | pompy | Pomysły i porady Mistrzunia | maine coon | Kolno | spam | domki drewniane