Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Rendery xD
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Rendery xD
Author Message
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Elvis - sprawdź to: |[url=http://www.speedyshare.com/968805306.html] + [/url]| (kliknij w plusika ;), powiedz czy ci działa i czy ci pasuje ;)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Za jakiś czas sprawdzę :-) Teraz prosiłbym Cię o przedstawienie tej strzykawki na obrazku.

EDIT:

Igłę jak byś tam jeszcze wpakował, to by było OK. Nie znasz się przypadkiem na prostych animacjach?
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

To zależy jakich, ale narazie tylko ćwicze na bardzo prostych i prymitywnych (ee, no chyba tak to sie nazywa ;P) animacjach. Żeby nie było to nie licz na mnie ;) No chyba, że będzie ci ta animka potrzebna dopiero za jakieś 5 miesięcy kiedy sie poducze :)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Przypuśćmy na to, że stworzyłbyś mi grabie. Do tego potrzebne są animacje - nawet zwykłe.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Więc...

Elvis - tu masz fotki strzykawki, aha i to obok niej to igły tylko jakoś nie wyszły xd
[img]http://images46.fotosik.pl/70/76f1f38781f9795amed.jpg[/img]
[img]http://images43.fotosik.pl/70/ee2c96206124b75amed.jpg[/img]

A dla wszystkich - zrobiłem taki hełmik z nudów i zapodam go zaraz na pierwszy post :)

Edit:
Ok, teraz lookajcie na pierwszy post ;)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ty to masz prawdziwy talent. Osiągnąłbyś wielką sławę, gdybyś tworzył modele do jakichś gier.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hehe, cieszę się, że tak mówisz xD To nie taki trudny program, bo nauczyłem już jedną osobę ;P (jak ktoś chce to moge też nauczyć xd) Sławę to może nie, ale wróżę sobie przyszłość <joke ;p>
Poprostu są lepsi, którzy dostają zamówienia za nie małe pieniądze ;)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jak się zaopatrzysz w 3DS Maxa i poduczysz się na animacjach to będzie gitez i będziesz mógł spełniać zamówienia za forsę.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

No w sumie to bez pełnoletności to dużo nie zarobie xd No chyba, że przez starego ;P

Ale w c4d to też można zarabiać, bo wcale nie jest gorsze niż 3ds max ;)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Trzepać kasy możesz ile chcesz... Fani gier czekają. Spójrz na fpsbanana.com. Możesz wstawić tam swoje dzieła. Są jakieś strony, gdzie możesz sprzedawać modele, ale lepiej żeby miały animacje.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hmmm... Dobry pomysł ;P Tylko trzeba by mieć konto w banku, którego ja nie mam xd :P
Napewno wtedy musiałbym sie spytać starcyh, bo predzej czy później załapali by o co chodzi Dx Z animacjami może być gorzej.
A myślisz, że do pełnego końca pododawać jakieś końcowe efekty, czegoś brakuje?
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jeśli chodzi o strzykawkę... to igłę bym w nią "wsadził". No i przydałyby się jakieś animacje np. przystosowane do CS'a.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ale nie wiem o jakie animacje ci dokładnie chodzi. Cieszyłbym sie jakbyś to jakoś dokładnie wytłumaczył xD A igłe to sie wsadzi ;P
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

"Musisz" przypasować strzykawkę do ręki kolesia z CS'a i wykonujesz animację typu: pchnięcie strzykawką jak w realu.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No strzykawka wygląda naprawdę fajnie gościu masz talent nie zmarnuj go :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Teraz nie jest ważne, czy jesteś pełnoletni, czy nie... Najwyżej konto założą Ci rodzice. Poduczysz się, ładnie wszystko dopracujesz i będziesz mógł trzepać forsę. Są fora, na których znajdują się zlecenia. Wykonasz jakiekolwiek i parę groszy Ci przybędzie. Tylko pamiętaj - najważniejsze są szczegóły ;-)
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Elvis Scatter"]Najwyżej konto założą Ci rodzice[/quote]
No łatwo powiedzieć xd Czuje, że szykuje sie długa rozmowa z rodzicami D:
Choć i tak muszę się jeszcze sporo nauczyć, poprawić dotychczas zrobione modele, ale ja już nie mam pomysłów na to wszystko xd
Fajnie sie pochwalić komuś, że sie zaroobiło w taki sposób xD

Dziaa Elvis, że podsunąłeś mi pomysł ;)
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

I widzisz Sael!! Teraz już będziesz mógł kupić Unreal Tournament :!: :mrgreen: ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Każdy sposób jest dobry żeby zarobić na Unreala Tournamenta na szczęście ja nie musiałem kombinować ale teraz to chyba każdego by było stać bo przecież 30 zł to nie są duże pieniądze a tyle teraz gdzieś będzie kosztowała Antologia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja bym prosił, jeśli można, o wykonanie pojemniczka na wzór tego: http://www.21food.com/userImages/nissin1/nissin1$12217458.jpg Potem poszperam w 3DS Maxie i może umieszczę ten przedmiot w stalkerze.
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Tu opakowanie dla Elvisa ;) Sorki za jakość zdjęcia xd
[img]http://images43.fotosik.pl/73/fc52386b4a3e9162med.jpg[/img]

Nie wiedziałem czy je oteksturować jakoś specjalnie więc zrobiłem jakieś materiały takie ;p
A nikt nie ocenia nowego armora ;d
  
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Wiadomo że wyszedł extra tak jak reszta :-) :-P Pracuj dalej bo fajne rzeczy robisz ;-)
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nie no, pudełeczko bardzo fajne. Prosiłbym o model i jakąś teksturkę...
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Było dodać jeszcze jakiś tekst np.: "jogurt" albo coś w tym stylu :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dokładnie to mi chodziło o zupę instant prosto z Chin ;-) Ale jogurt to też dobry pomysł...
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron