Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Unreal-wrażenia ogólne
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Unreal-wrazenia ogolne
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Unreal-wrażenia ogólne [ !!! ]

Pierwsza część gry Unreal.
Jakie są wasze wspomnienia lub opinie??Zapraszam do pisania.
 
 
xerxes
Przeciętniak


Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Muszę przyznać w że pierwszego unreala zagrałem stosunkowo późno. Bardziej pamiętam Quake 'a. Quake był wielką rewolucją graficzną tak jak pierwszy Unreal.
IMO Unreal przebija Quak 'a ( każda część )

Dogging - czyli coś bez czego Unreal nie byłby taki specyficzny. Wystarczy pograć i nauczyć się skakania. Później każda inna gra (przynajmniej dla mnie) zdaj się być wybrakowana. Odruchowo walę po klawiaturze jak oszołom np przy takim Quake 'u III
To samo miałem z FarCry kiedy spotykała mnie jakaś sytuacja kiedy wyskakiwał mi jakiś przeciwnik. Wyjątkowo głupie uczucie :E

Pamiętam jak się rozpisywali na temat pierwszego Unreala obiecywano nam userom że będzie prosta edycja map i że powstaną nieskończone wręcz światy bo użytkownicy będą je łączyć w internecie i każde miejsce będzie unikatowe niestety tak się nie stało.

Klimat pierwszego Unreala powalał. Ciemno ciągle słychać krzyki ludzi zakatowywanych przez obcych :) (początek)
Muzyka świetna nigdy nie zapomnę utworu w menu gry :D

Warto wspomnieć o tragicznym wręcz trybie multiplayer choć Unreal Tournament wynagrodził to z nawiązką :D

Dla tych którzy nie wiedzą ( choć to wysoce wątpliwe ) dodam że już kawał czasu temu została wydana Antologie Unreal

[img]http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/200802131201011907a.jpg[/img]

w skład której wchodzą:

Unreal + dodatek Return Na Pali
Unreal Tournament – Game Of The Year Edition
Unreal II – The Awakening
Unreal Tournament 2004 – Editor's Choice Edition

dodatkowo:

ponad stu stronicowa instrukcja ;-) PL
osiemdziesięcio stronicowy poradnik ;-) również pl.
Płyta cd z 23 utworami z różnych części Unreal 'a

Osobiście zapłaciłem za to cudo zdaje się 75 PLN jednak rzut okiem w internet pozwala odkryć ;-) choćby w znanej sieci sklepów że możemy Antologię kupić za 60, 50 nawet mniej. Warto kupić.

Sam mimo że grałem we wszystkie części UT czasami wracam to poczciwego Unreala łza się w oku kręci mimo że grafika to już nie ta epoka.

Ech wspomnienia ;-D
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Nom Unreal 1 ma ten niepowtarzalny klimat :-) Gdy byłem jeszcze w środku statku Vortex Rikers to gra była dla mnie jakaś dziwna.
Jak zobaczyłem powierzchnię Na Pali...omdlałem z wrażenia :-o
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Powiem szczerze że w Unreala zagrałem po Quaku i zrobił na mnie większe wrażenie to nie była bezsensowna wyrzynka jak w Quaku lepszy klimacik no i grafa powalająca jak na tamte czasy :mrgreen: :mrgreen:
Miło wspominam tą grę i na pewno do niej wrócę bo warto :evil: :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Muszę Ci powiedzieć, że nawet na dzisiejsze czasy grafika na silniku Unreal Engine 1 jest oszałamiająca. Bo ma w sobie niepowtarzalny klimat do, którego ja chętnie wracam ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Jak się teraz zastanawiam to powiem że starsze gry robiły na mnie większe wrażenie było w nich coś fajnego czego się nie da opisać i mimo nie najlepszej grafiki w porównywaniu do dzisiejszych czasów w grach był klimat i przywiązywano do tego dużą wagę a teraz stawia się na początek grafikę gra ma ładnie wyglądać a cała reszta to jakoś to będzie i dużo jest gier które mają zajebistą grafikę ale zero fabuły i żenujący klimat :-( :-(
Nie wiem czy tu chodzi o wyścig graficzny kto zrobi grę z lepszą grafiką i wymyśli nowy silnik pod grę ale na szczęście są jeszcze tytuły na które warto czekać i można na nie liczyć pozdro :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Jeju, nieśmiertelny Nierealny... Mógłbym pisać o nim godzinami :) Nie wiem czy po nim powstała lub powstanie lepsza gra. Unreal po prostu wymiata, w każdym momencie. Ponadczasowa grafika, świetna muzyka, inteligentni wrogowie, obszerna lista broni, wspaniałe poziomy - to jeszcze nic, jest coś, czym Unreal miażdży każdą inną grę - klimat. Tak przekonujący, tak realny, tak uderzający, tak zapadający w pamięć, tak oddziałujący na gracza... Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to po prostu arcydzieło - takie, jakim jest książka "Rok 1984" Orwell'a (kto nie czytał, niech żałuje :)). Dodać coś jeszcze? Nie sądzę, aby to było potrzebne, Unreal wymiata i tyle.

W tej krótkiej wypowiedzi oczywiście nie zawarłem wszystkiego, ale miejsca i czasu brak (może się kiedyś skuszę na specjalny tekst o U?).
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Super...ładnie to opisałeś a jakiś artykuł by się przydał :-P
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Widzę że sick odrabia zaległości i to z nawiązką :mrgreen: :mrgreen:

Full Szacun Sir Sick'u :evil: :evil: :evil:
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Super...ładnie to opisałeś a jakiś artykuł by się przydał :-P[/quote]

Powoli, daj mi ogarnąć tą witrynę, a na pewno coś skrobnę :). W końcu w UZ cały czas coś pisałem xD.

[quote="MefistofeleS"]Widzę że sick odrabia zaległości i to z nawiązką :mrgreen: :mrgreen:

Full Szacun Sir Sick'u :evil: :evil: :evil:[/quote]

Ke? xD
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron