Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Ulubione piosenki lub ścieżki muzyczne.
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Ulubione piosenki lub sciezki muzyczne.
Author Message
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:    Ulubione piosenki lub ścieżki muzyczne. [ !!! ]

Ja osobiście lubie Hiszpańskie dźwięki :-D
Oprócz tego zespół Lordi :-P
No to na tyle... :mrgreen:
 
 
sebi
Nowicjusz



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

a ja wole disco polo i co podskoczysz
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hahah, disco polo jest stare i niemodne.
I nie fikaj do admina :-P
 
 
xerxes
Przeciętniak


Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Soundtrack z The Island uwielbiam z Ultra Violet.
Soundtrack z UT99 jest bardzo ciekawy przynajmniej większość utworów.
 
 
Bardock
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

A ja słucham wyłącznie metalu i rocka, jak gram w unreala to mnie rozkreca i rozpierdzielam wszystko co sie rusza :)
 
 
xerxes
Przeciętniak


Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

[quote="Bardock"]A ja słucham wyłącznie metalu i rocka, jak gram w unreala to mnie rozkreca i rozpierdzielam wszystko co sie rusza :)[/quote]

Dobrze że w ostatniej chwili twórcy Unreala postanowili zrezygnować z wstawienia wiewiórek w niektórych planszach :E

Metal też jest ok lubię każdą muzykę. Death, Black, Ghotic tyle że musi mieć to coś :)
Nawet lubię ze dwie opery jedna nie pamiętam tyt 2 to przeglądarka ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

J jestem wiernym fanem Iron Maiden na ostatnim koncercie 7 sierpnia 2008 na stadionie Gwardii w Warszawie dali czadu czekam na następny koncert no i na nowa płytę oprócz IM na drugim miejscu jest Metallica a później cała reszta fajnych zespołów metalowych i rockowych :evil: :evil: :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No Iron Maiden to dobra kapela.
Jednak nie rozumiem dlaczego w dzisiejszych czasach wszyscy tak kochają rocka, metal itp. Ja naprzykład preferuje muzykę klasyczną czasem... np taką z Hitmana :-P
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Ciężko powiedzieć ja metalu słucham od bardzo dawna, w tej muzyce nie ma nic elektronicznego czyste brzmienie gitar i i perkusji techno trance czy house a nawet hip-hop można sobie zrobić samemu na komputerze wystarczy ściągnąć odpowiedni program z netu troch sampli i innych dźwięków i jesteśmy Dj'em :evil: :evil:
Klasyka to ciężki kawałek muzyki jak dla mnie ale szacun dla ludzi którzy lubią taki rodzaj muzy pozdro :mrgreen:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

No więc ja słucham Rocka/Metala ;d xd np. Marilyn Manson, Metallica. Słucham także Hip-hopu, a nawet popu [zalezy jaki kawałek] ^^..

Ja słuchać zaczęłam rocka i metala dlatego, że koleżanka mnie zachwyciła takim rodzajem muzyki ;p.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

No rock to bardzo piękny gatunek muzyki...ale czasem jest poprostu za głośny i ucho same prosi się o jakieś cichy utwór :-P
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Mnich to zależy jakiego rocka słuchasz jak słuchasz zespołu który tworzy od kilku miesięcy to nie spodziewaj się że to będzie kawał dobrej muzyki sięgnij po zespół który jest na scenie kilka ładnych lat np polski zespół TSA robią świetna muze albo AC/DC fajny zespół.
Andrea Metallica to kawał świetnej muzyki zapraszam do wspólnej rozmowy???
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Dobra, możemy pogadać ;d.
Są starym zespołem, ale z klasą, mimo, że utwoty mają po kilka lat, ale i tak są tzw. "trendy"..
MefistofeleS zgadzam się z Tobą, jeśli chodzi o "nowe" zespoły... Pobędą na rynku przez kilka miesięcy, a potem nie ma po nich śladu..
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Andrea napisałem do ciebie prywatną wiadomość ale nie wiem czy ci doszło bo może coś pokręciłem przy wysyłaniu czasem mi się to zdarza :mrgreen: :mrgreen:
Więc napisze tu ... pytałem którą płytę Metallicy lubisz najbardziej bo moim zdaniem najlepsza jest "Master of Puppets" od tej płyty zaczęła się moja przygoda z metalem która trwa do dzisiaj i ma się dobrze :evil:
:evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Dobra wracać do tematu xd.

Może ktoś inny się wypowie? ;d
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Andrea"]Dobra wracać do tematu xd.

Może ktoś inny się wypowie? ;d[/quote]

No Andrea pilnuje porządku :-) Tak trzymać

Jeżeli chcecie porozmawiać sobie o Mettalice to możecie założyć nowy temat ;-)

Ja sam nie będę się wypowiadał ponieważ nie słucham ich utworów :-P
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Dziękować ;] .`

A co sądzcie o Hip-Hopie? ;d xd
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hip-Hop.... :roll: :roll:

Nie słucham tego za często ale jeśli już to tylko Eminem i Snoop Dog :-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Hip hop się skończył jakieś kilkanaście lat temu teraz ten gatunek muzyki nie istnieje.
Kaliber 44, Wzgórze Ya-Pa 3, Liroy, Paktofonika (itd. itp. stary hip hop) te zespoły grały prawdziwy Hip Hop teraz to jest disco polo-Hip Hop :evil:
W Polsce ten gatunek muzyki umarł i co najlepsze to sami raperzy też tak mówią :evil:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hip-Hop nigdy nie wywodził się z Polski więc można powiedzieć, że nigdy go tu nie było.
Raczej panowało dobre naśladowanie.
Prawdziwy hip-hop to ameryka...tyle Wam powiem :-P
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Haha xd, rozumiem ;d.

Teraz to rządzi rock/metal xd ..`
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Andrea metal & rock ... te gatunki muzyki od zawsze rządziły ale nie wiele się o nich mówi w radiach nie usłyszysz jakiegoś fajnego kawałka metalu, rock już bardziej jest znany i to może dlatego Metal ma tak dużą rzesze wiernych fanów iż nie jest tak nachalnie reklamowany :evil: :evil: :evil:
 
 
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:     [ !!! ]

Może dlatego nie sa puszczane w radiu, bo jeszcze jakaś strasza pani zawału dostanie xd. Wkurza mnie jak ktoś słucha rock'a/metala, bo "jest fajny i trendy" :/, albo "każdy go sucha, nie chce być inny/inna :/.

[color=red]Pomyliłam się. Tam powinno pisać "słucha", a nie "sucha" xd
Andrea[/color]
  
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Andrea"]... "każdy go sucha, nie chce być inny/inna :/.[/quote]

Tak zgadzam się...ja naprzykład nie patrze na kogoś czy lubi muzykę klasyczną lub jazz.
Poprostu to słucham, bo mi się podoba :-P
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No ja się wychowałem w towarzystwie gdzie rządził Hip Hop ale ten rodzaj muzyki nie ruszał mnie za specjalnie ale np przy Metallice się potrafię zrelaksować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:evil: :evil: :evil:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron