Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Modyfikacje UT2k4
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Modyfikacje UT2k4
Author Message
Calisto2k9
Przeciętniak



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:    Modyfikacje UT2k4 [ !!! ]

Chcę poznać czy korzystacie z jakichś modyfikacji drodzy użytkownicy. Najlepiej opisujcie podany mod. No, ewentualnie mirror do moda. Ja jak narazie używam kilka skinów (Smith + jakieś gothicGirl i inne paści). Bardzo dziwnym modem jest vehicle arena czy coś takiego. Wybieramy 5 slotów dla translocatora, w miejsce slota przydzielamy sobie jakiegoś vehicle'a. Np. 1 Hellbender, 2 Manta, 3 Raptor, 4 Goliath, 5 Translocation.
Prawym przyciskiem myszy wybieramy co (2x klikniesz PPM - Manta) a lewym powodujemy że vehicle się pojawia. Naprawdę bardzo dziwny mod... :D
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Łoł pierwszo słyszę :-) Wiem że jest taki mutator arena vehicle ale to co innego chyba :-P
Ja osobiście nie używam zadnych modów. Lubię ją taką jaka jest.
Ale kiedyś pewnie będę chciał spróbować czegoś innego. Wtedy cos zainstaluje ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Zgadzam się z Mnichem lubię tą grę w oryginale i jak na razie nie będę nić kombinował ale nie zaprzeczam że kiedyś spróbuje jakiegoś moda a jest tego troche w sieci :evil: :evil: :evil:
 
 
Bardock
Nowicjusz



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Ja również nigdy nie modyfikuję żadnej gierki ani żadnego programu, jaki jest w oryginale taki powinien pozostać :)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Bardock"]Ja również nigdy nie modyfikuję żadnej gierki ani żadnego programu, jaki jest w oryginale taki powinien pozostać :)[/quote]

Nie zawsze :P. W przypadku UT jest to wręcz marnotrawstwo. Silnik Unreal Engine jest na tyle plastyczny, że można z nim wyczyniać takie cuda, jakie się nawet autorom nie śniło xD. Jest kilka ciekawych modyfikacji, ale w tym momencie wypadły mi z głowy :). Jedynie przypomina mi się całkiem udany Chaos UT, polecam go sprawdzić :). Ale oczywiście UT jest na tyle dobry, że wystarczająco się sam broni, bez żadnych dodatków.
 
 
Fairo
Nowicjusz


Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dobrym modem do trybu ONS jest Flack Skorpion - zmienia to jego zielone działko na większy kaliber Flack Canon'a, również powiększając średnicę kół - to jest zabieg wyłącznie estetyczny, jednak mi sie ta większą wersja bardziej podoba, no i sam pojazd jest dużo bardziej przydatny niż z ta zieloną wiązka.
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Poleca ściągnięcie sobie nowych pojazdów niektóre są niesamowite np Ambulans z zaopatrzeniem fajna rzecz :)
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="MefistofeleS"]Poleca ściągnięcie sobie nowych pojazdów niektóre są niesamowite np Ambulans z zaopatrzeniem fajna rzecz :)[/quote]

Widziałem to i z 30 innych. Fajne, ale tylko podczas gry 4fun, do tego na krótką metę. Są strasznie nie wyważone, niektóre silniejsze i wytrzymalsze od Leviego, a z szybkością mogą się mierzyć z Scorpionem... Chcesz więcej pojazdów? Zagraj w UT3 :)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Grałem trochę w UT3 ale na starym sprzęcie teraz trochę nie mam czasu żeby zainstalować ale przydał by mi się oryginał bo na piracie to pewnie nie pogram po sieci :-P :-P :-P
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron