Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php') in /profiles/u/un/unr/unreal-tournament/unreal-tournament.cba.pl/common.php on line 259
:: View topic - Nasze zdjęcia ;d.
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
Forum index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Nasze zdjecia ;d.
Author Message
Andrea
Moderator



Organizacja: Terran Colonial Authority
Posted:    Nasze zdjęcia ;d. [ !!! ]

Eh.. no więc, jest to temat, taki, w którym użytkownik [kto chce oczywiście, ale każdego [b]zmuszę[/b] xp] aby się pokazał np. przez zdjęcie ;d.

No, to kto pierwszy? ^^
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

:mrgreen: :mrgreen: no no jaki odważny temat ale ja pierwszy nie będę nigdy nie byłem wyrywny ani wylewny :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Hehe ja też się troche wstrzymam. Chętnie pooglądam innych :-)
 
 
Sael
Moderator


Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

No ja tak jak poprzednicy - pooglądam ;P W końcu sie okaże, że nikt sie nie pokaże xD
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Myślałem że znajdzie się ktoś na tyle odważny żeby się pokazać jako pierwszy a potem to już by jakoś poszło :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dobra to może jutro ja coś prześlę :-)
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Dobra ja coś zapodam ;-) a co!!?? :mrgreen: (miałem to zrobić wczoraj :-P )
[URL=http://www.fototube.pl][img]http://www.fototube.pl/pictures/loelz22.jpeg[/img][/URL]

Takie wagary tylko najgorsze było to iż nie zmieniliśmy obuwia i nie założyliśmy kurtek :lol: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Zgadaliśmy się z Lanc'em to teraz moja kolej xD. Tylko się nie śmiać proszę - ja tak NA PRAWDĘ wyglądam xD.

enjoy
[img]http://img262.imageshack.us/img262/8779/zalgyz.jpg[/img]


Lanc, kojarzysz to zdjęcie? xD
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Sick_ImagI"]Lanc, kojarzysz to zdjęcie? xD[/quote]

Tak ! :mrgreen: :mrgreen: Dobrze się prezentujesz z tym Utkiem w ręku :mrgreen:- postawa godna do naśladowania :!: ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No a w tle stanowisko pracy Sicka podczas treningów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="19][Lanc"]Tak ! :mrgreen: :mrgreen: Dobrze się prezentujesz z tym Utkiem w ręku :mrgreen:- postawa godna do naśladowania :!: ;-)[/quote]

BuahahahG! Nie wiem czemu wtedy wziąłem do rąk tego UTka... Może żeby się pochwalić swoją drugą oryginalną gierką jaką kupiłem w życiu? xD Nie wiem, czy to jest postawa godna naśladowania :P

[quote="MefistofeleS"]No a w tle stanowisko pracy Sicka podczas treningów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

To akurat prawda xD. Ale - teraz czekam na fotki innych, a co! Teraz wasza kolej :P
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Właśnie nie ociągać się wrzucać coś :!: :arrow: :mrgreen: a tak na marginesie to Andrea powinna wrzucić pierwszą fotkę ;-)
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

No właśnie Lanc słuszna uwaga zawsze jak ktoś wrzuca nowy temat to coś na początek proponuje od siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2009-03-16, 11:32[/i] ][/size]
[img]http://img301.imageshack.us/img301/8494/1910fb61b2.jpg[/img]
[URL=http://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=FinePix+S5600&make=FUJIFILM]FinePix S5600[/URL]

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2009-03-16, 11:34[/i] ][/size]
Dobra widzę że Andrea nie ma ochoty się pokazać więc ja dorzucę coś od siebie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Tylko bez bez głupich komentow wiem że wyszedłem jak dziecko :-P :-P
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Większość się pokazała, a więc czas i na mnie :-)

El_Fuego we własnej osobie :-P

[URL=http://www.fototube.pl][img]http://www.fototube.pl/pictures/mnich2jp.jpg[/img][/URL]
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Andrea, skoro założyłaś temat, to może pokazałabyś nam swoje zdjęcie? Bo jeśli wyglądasz tak jak na awatarze, to jestem naprawdę pod wrażeniem 8-)

Mnich, nie wiedzieć czemu, przypomina mi GTA: San Andreas. Very cool. Nie poznałbym Cię na ulicy. Aha, i nie gól wąsa, zapuść brodę i będzie gitara, bo sam zapuszczam.
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Właśnie Elvis proponował bym żeby zgolił wąsa :-P :mrgreen:, a Andrea jakie masz rwanie :mrgreen: jedyna kobieta to i każdy chce Cie zobaczyć ;-) hehe
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

Gdzie tam, Mnich musi groźnie wyglądać.
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

Elvisie, też byś mógł się pokazać :) Bo oprócz sławetnej Andrei to chyba już wszyscy ważniejsi się pokazali. Więc do dzieła!

A co do Mnicha - rzeczywiście może się przypominać GTA i gangsta... Ale pewnie sam chciał żeby to tak wyglądało xD.
 
 
Elvis Scatter
Administrator



Organizacja: Izanagi Corporation
Posted:     [ !!! ]

OK. Na dniach coś wykombinuję.
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Elvis Scatter"]
Mnich, nie wiedzieć czemu, przypomina mi GTA: San Andreas. Very cool. Nie poznałbym Cię na ulicy. Aha, i nie gól wąsa, zapuść brodę i będzie gitara, bo sam zapuszczam.[/quote]

Dzięki Elvis :-P

[quote="Sick_ImagI"]

A co do Mnicha - rzeczywiście może się przypominać GTA i gangsta... Ale pewnie sam chciał żeby to tak wyglądało xD.[/quote]

No czy ja wiem Sicku?? Wydaje mi się, że prawie codziennie tak wyglądam ;-)
  
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Mnich"]Wydaje mi się, że prawie codziennie tak wyglądam ;-)[/quote]

To gangstę robisz sobie na co dzień? o_O Strach się bać przy Tobie...

Żart, ofc xP
 
 
Mnich
Administrator



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="Sick_ImagI"]

To gangstę robisz sobie na co dzień? o_O Strach się bać przy Tobie...

Żart, ofc xP[/quote]

Poprostu staram się być wyluzowany :-)
 
 
19][Lanc
Żołnierz Marines



Organizacja: Space Marines Corporation
Posted:     [ !!! ]

Żeby być wyluzowanym musiał byś być taki jak ja xD
 
 
Sick_ImagI
Strzelec Wyborowy



Organizacja: Liandri Corporation
Posted:     [ !!! ]

[quote="19][Lanc"]Żeby być wyluzowanym musiał byś być taki jak ja xD[/quote]

BuahahahahaG! Chybaś niepoważny... xD To, że nie wiesz, że trzeba zmieniać obuwie jak jest śnieg na dworze to nie znaczy, że jesteś wyluzowany. Lepiej spójrz na mnie! (Żenujący i kompletnie nie zabawny "żarcik") xD
 
 
MefistofeleS
Predator



Organizacja: Imperium Skaarj
Posted:     [ !!! ]

Panowie panowie panowie wyluzowany to ja jestem na zdjęciu i to chyba za bardzo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Katalog stron SEO | Autorski katalog stron SEO Tarcza Antyrakietowa | Katalog stron SEO | Bezpłatny Katalog Stron | Katalog Stron SEO | Katalog Stron Internetowych | Katalog Stron Seo - 987 Pozycjonowanie | Katalog Stron | Katalog Stron | Otwarty Katalog Stron | Katalog Stron Internetowych keny.org | Katalog stron www | Katalog stron internetowych | SuperKąt - Twoje miejsce w sieci! | Katalog stron - Cudzoziemcy - | Moderowany Katalog | Katalog Stron | Podwodny Katalog | Branżowy Katalog Stron | katalog stronKatalog Ciekawych Stron - Zapraszamy! katalog stron Katalog Stron